SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

KURUMSAL

MENZİL ÇELİK CEZVE

MENZİL MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

SINCE 1990

1990 yılında büyük bir heyecanla girdiğimiz bu yola, ilk günden bugüne kadar geçen zaman dilimi içerisinde her zaman müşterilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza daha iyisini, daha güzelini üretmek için seferber olduk. Global Ekonomide Türkiye'yi temsil etme sorumluluğunu ve gururunu taşıyarak yüksek kaliteli ürünlerimiz ile dünya pazarında ülkemizden adımızdan çokça söz ettiriyoruz ve ettirmeye devam edeceğiz, İnşallah.Yıllık ürün üretimimizle, yaptığımız yatırımlarla, sektörümüzdeki öncü global markalara verdiğimiz hizmetlerle, gerek yurt içi, gerekse yurt dışındaki müşterilerimiz ile Türkiye'nin ileriye dönük hedeflerinin en büyük destekçileri arasındayız. Daha iyisini, daha yenisini ve en güzelini üretmek amacıyla hareket ediyoruz. İstanbul Esenyurt'ta kendi öz sermayemiz olan 4000 m² kapalı alanda daha iyi çalışmalara imza atmak adına siz değerli müşterilerimizi ve çalışma arkadaşlarımızı fabrikamızda istişare etmeye davet ediyoruz.

Kalite Politikamız

Üretimimizde bulunan bütün ürünler için müşteri memnuniyeti en üst seviyemizde tutmak, müşterilerden aldığımız yorumlar doğrultusunda yoğurduğumuz ürünleri zamanında teslimat ve sürekli yenilik yapmak.

* * *

Which we entered with great enthusiasm in 1990 this way, has always mobilized out customers and our colleaues in order to produce better and better in the time span from the first day until today.

Global responsibility to represend Turkey in the economy and by the pride with our hight-quality products are being talked about much in our behalf of our country on the world market and we will countinue to push our hope for annual crops productioni with the investments we do need the service we give to out industry pioneering global brand domestic and looking forward to Turkey with our customers abroad.

We are among the greatest supporters of our goals.

We are moving with the aim of producing better, more new and more beautiful. We invite you and our colleagues to consult in our factory to sign a better work in 4000 m2 closed are which is our own capital in Esenturt, Istanbul.

Our quality policy is to keep customer satisfaction at the highest level for all the products in our production. We make comments on the customer comments are make continuous deliveries on time and constantly innovate.